Hİzmetlerİmİz

En İYİ yaptiĞimiz İŞ

Maden ticareti baştan asağı bizden sorulur.

 

 

UzmanliĞimiz

Alanında Lider Hizmetler Vermek

Genel olarak hizmetlerimiz;

Fiziki metal, mineral ve benzeri hammaddelerin alım ve satımını kapsamakla birlikte bu hizmetlerin tedarik yönetiminden dağıtımına, finansmanından yatırım ilişkilerine kadar geniş bir alana uzanmaktadır.

Önceliğimiz müşteri ve iş ortaklarımızın; özellikle metal ve metal türleri, mineral, farklı oksit karışım ve cevher gibi hammadde ihtiyaçlarını;

Bu ürünlerin pazarlama ve lojistik faaliyetlerini de kapsayacak şekilde karşılamaktır.

Fİnansman

Üretici veya tüketiciler,alıcı ve satıcılar, bütün müşterilerimize uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Devamı..

Endüstri içerisindeki maden şirketi, üretici, tedarikçi, satıcı, müşteri ya da kullanıcı gibi tüm aracılar tedarik zincirinin en temel bileşenlerinden olan finans hizmetine ihtiyaç duyalar. Bu bağlamda farklı ekonomik ve finansal yaklaşımlardan güç alarak tedarik zincirinin her kanadındaki müşterilerimize yenilikçi bir finans hizmeti sağlıyoruz.

Egzotik metal ve mineral endüstrisindeki tüm inovatif hareketleri, yenilikleri ve mevcut bilançoyu da göz önünde bulundurarak müşterilerimizin finans ihtiyaçlarına en doğru yaklaşımlarla cevap veriyoruz.

Özellikle yatırım ilişkileri, lojistik maliyetleri, kredi anlaşmaları gibi finansal başlıklarda sürece elastikiyet kazandıracak finansal çözümlerle müşterilerimizi yanında oluyoruz.

Müşterilerimizin işletme süreçlerinde güvendikleri finans hizmeti sağlayıcısı olmaktan son derece gurur duyuyoruz.

Yatirim

Ticari uzmanlığımızı da bünyesine katan bir hizmet sağlayıcısı olarak yenilikçi fırsatlara odaklanan yatırım perspektifi geliştirmeye hedefliyoruz.

Devamı..

Endüstri genelindeki partnerlerimiz ve iş ortaklarımız aracılığıyla egzotik metaller ve mineral endüstrisindeki yatırım fırsatlarına ve sermaye ilişkilerine dair kapsamlı bir uzmanlığa sahibiz.

Bu uzmanlığımız aracılığıyla tedarik zincirindeki ve üretim alanındaki yeni yatırım fırsatlarını takip ediyor, dünya genelindeki yeni piyasalarda yeni iş ortakları arayışımızı güncel bir şekilde sürdürüyoruz.

Başarılı yatırım hareketlerini yakından takip ediyor ve kar odaklı yeni ilişkiler kurmak için potansiyel iş ortaklarını yani endüstri genelindeki üretici ve tedarikçileri hedef alıyoruz.

Ticari uzmanlığımızı da bünyesine katan bir hizmet sağlayıcısı olarak yenilikçi fırsatlara odaklan yatırım perspektifi geliştirmeye odaklanıyor; satış, pazarlama, lojistik ve finans gibi alanlarda fark yaratan yatırım çözümleri üretmeye odaklanıyoruz.

 

Lojİstİk

Ferroex dünyanın herbir yerine sorunsuz ulaşım sağlamaktadır.

Devamı..

Metal ve mineral endüstrisindeki en önemli servislerimizden olan lojistik hizmetimiz kapsamında, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hammaddeleri uygun maliyetli bir şekilde ve zamanında teslim etmek için çabalıyoruz.

Profesyonel lojistik ekimiz ve kargo ağımızla, müşterilerimizden gelen siparişleri uluslararası taşımacılığın tüm gereksinimlerini yerine getirerek taşımaya odaklanıyoruz. Bu bağlamda farklı coğrafyalarda ve bölgelerdeki iş ortaklarımızın taşıma ve teslimat konusundaki hassasiyetlerini de göz önünde bulundurarak onlara üst düzey bir lojistik deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Lojistik ağımızın her iki ucunda yer alan hammadde tedarikçisi ve üreticisini bir araya getiriyor dolayısıyla onların tüm lojistik ihtiyaçlarını maliyet dostu yaklaşımlarla karşılıyoruz.

 

 • İstenen ülkeye,
 • Gerekli standartta (uluslararası rafineri sertifikalı),
 • Güvenli nakliye firmalarıyla sigortalı olarak,
 • Kapıdan kapıya teslim şeklinde sorunsuz teslimat sagliyoruz.

Kaynak ve Tedarİk

Her ne kadar rekabetçi fiyat stratejisi belirlemek ya da kaynak arayışında olmak zor olsa da müşteri ve iş ortaklarımız, tecrübemize ve dünya genelinden üreticilerimizle olan ilişkilerimize güveniyorlar.

Devamı..

Farklı metal türlerinde farklı coğrafyalardan üretici ve maden şirketleri ile olan ilişkilerimizi; müşterilerimizin ihtiyaçlarını net bir şekilde karşılamaya odaklanıyoruz.

 Özellikle farklı materyaller ve egzotik metal türlerinde müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak kaynakları kolaylıkla tedarik edebiliyoruz. Farklı piyasa ve pazarlardaki ihtiyacı değerlendirip bu ihtiyaç doğrultusunda hammadde kaynağını verimli bir şekilde temin etme konusunda profesyonelliğimizi günden güne geliştiriyoruz. Aynı şekilde bu alandaki uzmanlığımızı kaynak ve tedarik sürecindeki finansal ve lojistik hizmetlerin sistemli bir şekilde yürütülmesi için de kullanıyoruz.

 Kaynak ve Tedarik Hizmeti Kapsamında:

 • Farklı coğrafyalardaki üreticilerle olan ilişkilerimiz sayesinde müşterilerimizin kaynak ve tedarik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
 • Kaynak ve tedarik süreci kapsamında lojistikle alakalı teknik sorunları en aza indirgiyoruz.
 • Üretim ve tüketim arasındaki dengeyi güncel olarak kontrol ederek gerçekçi tahminlerde bulunuyoruz.
 • Satın alma sürecini daha da kolaylaştırmak için ilave finansman hizmetleri sunuyor ve süreci esnek ve anlaşılır bir şekilde yürütüyoruz.

Pazarlama ve Dağıtım

Maden şirketleri ve üreticiler, ürün ve hizmetlerini mevcut piyasalara ulaştırmak için aracıya ihtiyaç duymaktadırlar.
Devamı..
Maden şirketleri ve üreticiler, ürün ve hizmetlerini mevcut piyasalara ulaştırmak için aracıya ihtiyaç duymaktadırlar. Bu bağlamda uluslararası dağıtım ağımız ve geniş pazar erişimimiz sayesinde madenci ve üretici olan iş ortaklarımıza farklı konumlardaki piyasalara erişim imkanı veriyoruz. Müşterilerimizi kendi son kullanıcıları ile etkileşim kurabilecekleri noktaya taşıyoruz.   Bunun yanı sıra ürünün maden sürecinden son kullanıcısına kadar tüm satış ve dağıtımı sürecini kontrol altına alıyoruz. Aynı şekilde tüm bu süreci müşterilerimizin sermayeleri ile alakalı hassasiyetlerini dikkate alarak finans ve ekonomi alanındaki tecrübemizle yürütüyoruz. Tüm bunların yanı sıra, müşteri odaklılık ilkemizden güç alıp iş ortaklarımızın ürün ve hizmetlerini, piyasanın mevcut koşullarını göz önünde bulundurarak rekabet edebilecek şekilde konumlandırıyoruz.   Pazarlama ve Dağıtım Hizmetlerimiz Kapsamında:  

 • Üretici ve maden şirketlerine dünyanın dört bir yanındaki müşteri tabanlı piyasalara erişim olanağı sağlıyoruz.
 • Satım ve dağıtım sürecindeki lojistikle alakalı tüm sorunları minimum seviyeye indiriyoruz.
 • Üretim ve tüketim birimleri arasındaki dengesizlikleri ortadan kaldırıyoruz.
 • Tedarik zincirindeki ihtiyaçlar doğrultusunda farklı finansman ve ödenek olanaklarının sağlanmasına olanak veriyoruz.
 • Üretici ve madenci için tüm bu süreci şeffaf, anlaşılır ve güvenilir bir şekilde yürütmeye özen gösteriyoruz.

Acenta TemsİlcİlİĞİ

Ferroex üretici ve tüketici haklarını gözeten tecrübeli bir acentadır.

Devamı..

Hammaddelerin temin edilmesi, metal ve minerallerin satılması gibi ticari süreçlerde kendimize has ajans odaklı bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Endüstrideki yatırım fırsatlarını değerlendiriyor, maden şirketleri ve endüstriyel üretim tesislerinde kendi ilkelerimizle hareket ediyoruz.


Ajans hizmetimiz kapsamında müşterilerimize, sektörel deneyimimiz ve geniş tedarik ağımızla desteklenen profesyonel bir süreç yönetimi vaat ediyoruz.

Egzotik metal ve mineral gibi hammaddelerin tedarik sürecinde finans ve lojistik gibi profesyonel hizmetleri bir araya getirerek hepsini tek bir çatı altında topluyoruz. Farklı coğrafyalara uzanan lojistik ağını ajans hassasiyeti ile yönetiyor, müşterilerimizin süreç kapsamındaki finansal ihtiyaçlarına en nitelikli şekilde yanıt veriyoruz.